Shporta

Fast Shipping Worldwide TRENDING

LSD01-03

LSD01-03
LSD01-03
LSD01-03
LSD01-03
LSD01-03

Llambë e tavolinës LED nga Ambienne është zgjedhja perfekte për të krijuar një atmosferë të ngrohtë në tavolinat e restorantit tuaj apo të çfarëdo ambienti që e përshtatni.

Ky produkt kombinon stilin modern me ndriçimin ambiental, duke i dhënë hapësirës suaj një ndjenjë të veçantë dhe tërheqëse.

  7.90€
  Informacionet e pergjithshme
  Garancioni3 Vite
  IP-Indeksi i mbrojtjesIP44
  NgjyraBardh-Zi
  Të dhënat elektrike
  Frekuenca50-60Hz
  Voltazhi220-240V
  Detajet teknike
  CCT3000K-RGB
  Lumeni100Lm
  Koha Punuese30000h
  Karakteristikat
  Dimensioni160x300 mm
  MaterialiPE-ABS
  ModeliLlambë Tavoline