Shporta

Fast Shipping Worldwide TRENDING

LSD01-10

LSD01-10
LSD01-10
LSD01-10
LSD01-10
LSD01-10

Llambë dekorative nga Lambario, zgjidhja më e mirë e ndriçimit për hapësirat e brendshme dhe të jashtme.

Kjo llambë përmban 8 ngjyra të personalizueshme, duke ju dhënë lirinë për të krijuar ambientin perfekt për çdo rast.

  9.90€
  Informacionet e pergjithshme
  Garancioni3 Vite
  IP-Indeksi i mbrojtjesIP44
  Të dhënat elektrike
  Fuqia2.8W
  Voltazhi220-240V/50-60Hz
  Detajet teknike
  SeriaLlambë Rimbushëse
  CCT3000K-RGB
  Lumeni40Lm
  Koha Punuese30000h
  Karakteristikat
  Dimensioni140x205 mm
  MaterialiPE+ABS
  Ngjyra e trupit të produktitE Bardhë