Shporta

Fast Shipping Worldwide TRENDING

LT02-87

LT02-87
LT02-87
LT02-87
LT02-87
LT02-87

Lamba Toke e gjatë me bazë kompensatë dhe kokë ngjyrë kafe e hapur, është një zgjedhje elegante për ndriçimin e ambientit tuaj. Baza prej materialit kompensatë jep stabilitet dhe elegancë, ndërsa koka kafe e lampës shton një ndriçim të ngrohtë dhe tërheqës. Kjo llambë falë ngjyrave dhe strukturës dekorative është e përshtatshme për shumë ambiente,duke përfshirë dhomë ndenje,ambiente pune si dhe çdo ambient tjetër të brendshëm. Me dimension të përshtatshëm dhe dizajn praktik, ajo sjell një ndriçim të këndshëm dhe modern në ambientet tuaja. Pavarësisht përmasave, mund të lëvizen lehtësisht nga një vend në tjetrin në ambientet tuaja, nga ku dhe quhen si ndriçues portativ.


Ndriçoni hapësirën tuaj me elegancë dhe stil me produktet nga Ambienne!

  21.00€
  Informacionet e pergjithshme
  Lloji i poçitE27
  Garancioni5 Vite
  IP-Indeksi i mbrojtjesIP20
  NgjyraKafe e hapur
  Të dhënat elektrike
  Voltazhi220-240V/50-60Hz
  Fuqia maksimale1x40W
  Karakteristikat
  MaterialiPëlhurë/Kompensatë
  PërshkrimiLT02-87 LAMBARIO-MILKY BROWN-FABRIC HEAD/PARTICLEBOARD BODY-1XE27-MAX40W-PORTABLE LUMINAIRE
  ModeliLlambë toke