Shporta

Fast Shipping Worldwide TRENDING

LT02-94

LT02-94
LT02-94
LT02-94
LT02-94
LT02-94

Lambë tavoline me bazë të zezë plastike dhe koke të bardhë është një zgjedhje elegante për ndriçimin e ambientit tuaj. Baza e zezë jep stabilitet dhe stil, ndërsa koka e bardhë e lampës shton një ndriçim të ngrohtë dhe tërheqës. Kjo llambë është e përshtatshme për shumë ambiente, duke përfshirë dhomë gjumi, zonat e leximit, apo edhe ambientet e punës në shtëpi. Me dimensione të përshtatshme dhe dizajn praktik, ajo sjell një ndriçim të këndshëm dhe modern në ambientet tuaja. Mund të lëvizen lehtësisht nga një vend në tjetrin, nga ku edhe quhen si portativ.

Ndriçoni hapësirën tuaj me elegancë dhe stil me produktet nga Ambienne!

  7.00€
  Informacionet e pergjithshme
  Lloji i poçitE14
  Garancioni5 Vite
  IP-Indeksi i mbrojtjesIP20
  NgjyraE Bardhë
  Të dhënat elektrike
  Voltazhi220-240V/50-60Hz
  Fuqia maksimale1x40W
  Karakteristikat
  Dimensioni15x22 cm
  MaterialiPëlhurë/Plastikë
  PërshkrimiLT02-94 LAMBARIO-WHITE-FABRIC HEAD/PLASTIC BASE-1XE14-MAX40W-PORTABLE LUMINAIRE
  ModeliLlambë tavoline