Shporta

Fast Shipping Worldwide TRENDING

LT02-78

LT02-78
LT02-78
LT02-78
LT02-78
LT02-78
Për adhurueset e vogla të UNICORN, tani mund t'i kenë pjesë përbërëse të dhomës së tyre. E krijuar posaçërisht për artistet dhe ëndërrimtaret e vogla, kjo dritë dekoruese për tavolinë/komodinë është më shumë se thjesht një pajisje - është një lidhje emocionale e të voglave tuaja me karakterin e animuara në të. E përbërë me llojin e hapjes E27 40W max, ju mundëson të zgjidhni llambën me dritën ideale për ambientin tuaj. Lëreni kreativitetin tuaj të shkëlqejë ndërsa personalizoni hapësirën tuaj me ngjyra, modele dhe dizajne unike nga Ambienne.
  11.00€
  Informacionet e pergjithshme
  Lloji i poçitE27
  Garancioni5 Vite
  IP-Indeksi i mbrojtjesIP20
  NgjyraRozë
  Të dhënat elektrike
  Voltazhi220-240V/50-60Hz
  Fuqia maksimale1x40W
  Karakteristikat
  Dimensioni24x14cm- 32cm
  MaterialiPëlhurë/Plastikë
  PërshkrimiLT02-78 LAMBARIO-PINK-FABRIC HEAD/PLASTIC BODY-KIDS -1XE27 MAX40W-PORTABLE LUMINAIRE
  ModeliNdriçues tavoline për fëmijë