Shporta

Fast Shipping Worldwide TRENDING

ADLRZ233655

ADLRZ233655
ADLRZ233655

Transformoni hapësirën tuaj me ndriçuesin elegant ADLRZ-233655 KIRPI 55CM ! Ky ndriçues mahnitës i përbërë nga kristale të pastërta dhe elemente metalike në ngjyrën antike, do të sjellë një prekje elegante dhe moderne në çdo dhomë. Me një dizajn unik që reflekton dritën në mënyrë mahnitëse dhe mundësi përdorimi 12 poça G9, ai krijon një atmosferë të ngrohtë dhe tërheqëse duke lënë në dorën tuaj ngjyrën e dritës në ambientin që ju dëshironi. Ideale për dhomat e ndenjes, dhomat e ngrënies dhe çdo ambient të brendshëm që kërkon një element dekorativ të veçantë. Mos e humbisni mundësinë për të përmirësuar stilin e shtëpisë tuaj - porositni tani dhe shndërroni çdo hapësirë në një vend magjepsës!

  215.00€
  Informacionet e pergjithshme
  Lloji i poçit12xG9
  IP-Indeksi i mbrojtjesIP20
  NgjyraAntike
  Të dhënat elektrike
  Voltazhi220-240V/50-60Hz
  Karakteristikat
  Dimensioni40x55cm- 90 cm
  MaterialiKristal
  ModeliNdriçues i varur