Shporta

Fast Shipping Worldwide TRENDING

ADLRZ233665

ADLRZ233665
ADLRZ233665

Transformoni hapësirën tuaj me ndriçuesin elegant ADLRZ-233665 KIRPI ! Ky ndriçuesi mahnitës i përbërë nga kristale të pastra dhe elemente metalike në ngjyrën antike, do të sjellë një prekje elegante dhe moderne në çdo dhomë. Me një dizajn unik që reflekton dritën në mënyrë mahnitëse dhe mundësi përdorimi 16 poça G9, ai krijon një atmosferë të ngrohtë dhe tërheqëse duke u lënë në dorën tuaj ngjyrën e dritës në ambientin që ju dëshironi. Ideale për dhomat e ndenjes, dhomat e ngrënies dhe çdo ambient të brendshëm që kërkon një element dekorativ të veçantë. Mos e humbisni mundësinë për të përmirësuar stilin e shtëpisë tuaj - porositni tani dhe shndërroni çdo hapësirë në një vend magjepsës!

  279.00€
  Informacionet e pergjithshme
  Lloji i poçit16xG9
  IP-Indeksi i mbrojtjesIP20
  Të dhënat elektrike
  Voltazhi220-240V/50-60Hz
  Karakteristikat
  Dimensioni50x65cm- 100cm
  MaterialiKristal
  ModeliNdriçues i varur KIRPI