Shporta

Fast Shipping Worldwide TRENDING

AKA-030

AKA-030
AKA-030

AKA-030 është një ndriçues modern me tre varëse të dizajnuara me elegancë dhe stil të rafinuar. Secila varëse përmban një abazhur të punuar në detaje me material nga qelqi dhe rripa të hollë, të cilët krijojnë një efekt mahnitës të dritës kur ndizen. Baza është e metaltë dhe mbështet varëset në mënyrë të qëndrueshme dhe estetike, duke e bërë atë të përshtatshëm për ambiente të ndryshme si sallone, dhoma ngrënieje dhe çdo ambient të brendshëm. Kombinimi i metalit ngjyrë ari dhe qelqit me strukturë në dukje të kristaltë i jep llambadarit një pamje luksoze dhe moderne, ideale për ata që kërkojnë të shtojnë një prekje elegance në hapësirën e tyre.

  24.00€
  Informacionet e pergjithshme
  Lloji i poçitE27
  Garancioni2 Vite
  IP-Indeksi i mbrojtjesIP20
  NgjyraAri
  Të dhënat elektrike
  Voltazhi220-240V/50-60Hz
  Fuqia maksimale3x40W
  Karakteristikat
  Dimensioni30x90 cm
  MaterialiQelq